Субота, 14.12.2019, 03:44
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Шишаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 60
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Батькам

Памятка

батькам учнів Шишаківської ЗОШ I – III ступенів

Про заходи щодо збереження життя і здоровя дітей, недопущення скоєння ними протиправних учинків

 

Шановні батьки!

Дирекція школи нагадує Вам, що згідно ст.59 Закону України «Про освіту»  Ви несете повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, в поза навчальний час та під час учнівських канікул.

Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, учням школи віком до 18 років забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання влітку після 22.00 години, в осінньо-зимово-весняний період – після 21.00 години. Учням забороняється відвідувати дискотеки після вказаного часу.

Учням школи заборонено займатися тютюнопалінням, вживати спиртні напої, в тому числі слабоалкогольні і пиво.. Криміналом є вживання і розповсюдження наркотичних засобів.

Через численні каліцтва та часті нещасні випадки на дорогах учням школи заборонено самостійно виїжджати на дорогу з твердим покриттям на велосипедах до виповнення 14 років. Їзда на мопедах, скутерах, мотоциклах дозволяється при виповненні 16 років і при наявності водійських прав. Водіння транспорту дозволяється з 18 років при наявності водійських прав.

Без супроводу і контролю батьків неповнолітнім учням не дозволяється купатися у водоймах. Учням школи забороняється заходити і обстежувати територію нежилих приватних помешкань і будинків.

Учням школи заборонено проводити колективні походи і ночівлі на природі без контролю батьків.

Шановні батьки! Попередьте своїх дітей про заборону торкатися до незнайомих предметів, які можуть бути вибухонебезпечними, торкатися до обвислих чи лежачих електропроводів. Нагадайте дітям про правила поводження з електро-  та газоприладами, про правила пожежної безпеки. Нагадайте правила збереження життя під час грози. Не допускайте самостійного збирання та вживання дітьми грибів.

Контролюйте зв’язки дітей з незнайомими особами, новими друзями. Контролюйте вільний час своїх дітей. Не допускайте бродяжництва дітей, особливо в нічний час, після 22.00. подбайте про оздоровлення дітей та вчасну підготовку до школи.

 

 Дата

Класний керівник

Батько

Мати  

Памятка

з безпеки життєдіяльності учнів _____ класу

під час зимових канікул

1.        Інструкція з безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування учнів школи на зимових канікулах.

2.        Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул.

2.1.Вимоги безпеки життєдіяльності учнів школи перед початком зимових канікул.

2.2. Ознайомитись із планом проведення канікул у класі, школі, брати активну участь у запланованих заходах.

2.3. У разі неможливості з поважних причин або за сімейними обставинами взяти участь у запланованих заходах під час канікул або вчасно приступити до навчальних занять після канікул, учні, батьки завчасно мають попередити класного керівника, надавши заяву чи медичну довідку, які підтверджують обґрунтованість причини.

3. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул.

3.1. Під час канікул, перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, чітко виконувати правила дорожнього руху.

3.2. Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті, учні школи повинні чітко виконувати правила пожежної безпеки.

3.3.Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, громадських місцях, приміщеннях, транспорті тощо, учні школи повинні чітко виконувати правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння.

3.4. Під час канікул учні школи повинні виконувати правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, громадських місцях, у друзів, на молодіжних дискотеках, у замкнутому просторі приміщень із чужими людьми, правила попередження правопорушень і насильства над дітьми ( перебувати без супроводу дорослих на вулиці дітям до 10 років можна до 20.00, до 14 років – до 21.00, до 18 років – до 22.00.).

3.5. Під час канікул учні школи повинні виконувати правила із запобігання захворювання на грип, інфекційні, кишкові захворювання, педикульоз тощо.

4. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів при виникненні надзвичайної   або   аварійної ситуації.

Перелік інструктажів, які прослухали учні ________ класу перед початком зимових канікул

1.        З дотримання правил поведінки при проведенні новорічних свят у школі та місцях масового перебування учнів.

2.        З протипожежної безпеки.

3.        З правил користування газовими й електричними приладами.

4.        З правил дорожнього руху.

5.        З правил перебування поблизу замерзлих водоймищ.

6.        З правил перебування поблизу залізничних колій.

7.        З правил катання на лижах, ковзанах, санчатах.

8.        З правил поведінки у громадському транспорті.

9.        З питань запобігання захворювання на грип та інші інфекційні захворювання.

10.     З попередження травматизму вдома, на вулиці, у транспорті, в людних місцях.

11.     З попередження правопорушень та відповідальності за їх скоєння.

12.     Про термін самостійного перебування дітей вдома, на вулиці, у друзів, на молодіжних дискотеках тощо.

Дата проведення інструктажу _______________________

Підпис класного керівника _________________________

Підпис учня _____________________________________

Підпис батьків учня _______________________________ 

       

Шановні батьки!

Будьте прикладом для дітей у виконанні правил безпечної поведін­ки!


Побажання батькам

 

 

 

Пам’ятайте, що дитина – дзеркало життя своїх батьків. Як у криниці води відбивається сонце, так і в дітях відтворюється духовне багатство мами і тата. Робіть усе, щоб любов природи до людини, її дух був донесений до сердець ваших дітей, до їх розуму, і тоді ви точно знатимете, що вони будуть завжди здорові.


Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту